Manufacturer of a wide range of products which include royal blue paper bag rope.
₹ 0.90 / pair Get Latest Price
| Handle Type | Twisted Rope |
| Handle Length | 30 cm |
| Usage | Shopping Bags |
| Color | Royal Blue |
| Diameter | 4mm |
| Length | 22cm |
| Finish | Matt |
| Application | Paper Bag |
| Material | Polyester |
Minimum order quantity: 10000 pair
Vinit Jain (CEO)
Tulsi Narrow Fab
2nd Floor, Shed No. 45, Darshan Industrial Society, Bamroli Road
Surat - 395010, Gujarat, India